Čekání na Vánoce přehled

Čekání na Vánoce
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483673/cekani-na-vanoce9PGQtB-GlK-.jfif 5 64 64

Čekání na Vánoce série

Bohatě ilustrovaná knížka na dobu předvánoční. Text je doplněn hrami, hádankami a různými tvořivými nápady.Lucka a její dva bráškové, jejich rodiče i kočka Tečka a také jedna zvědavá sněhová vločka nás provedou obdobím od svátku svatého Martina až po svátky Vánoční. V Lucčině vyprávění o tom, co všechno se u nich doma v tom kouzelném předvánočním čase stalo, se seznámíme s různými zvyklostmi a zajímavými událostmi, které se k adventní době vážou.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čekání na Vánoce. Přihlašte se a napište ho.

Knihomura
18.03.2023 5 z 5

Krásné ilustrace a přiblížení vánočních zvyků je - pro dnešní děti - skvěle napsané.

Jahýnek
04.03.2023 5 z 5

Čteme s dětmi každý rok před Vánoci. A obohatilo to i naše předvánoční rituály.
Vřele doporučuji už těm nejmenším.

kristeen
23.12.2022 5 z 5

Po celou dobu čtení s dětmi mě nutilo přemýšlet, jak vnímají Vánoce ony a zda bychom jim dokázali takový advent, jaký mohla prožívat hrdinka knížky, připravit…Ale ke konci knížky mi došlo, že to vlastně tak třeba jednou vnímat budou, a že to nejsou jedny jediné Vánoce, které tyhle milé vzpomínky tvoří…je to řada Vánoc našeho dětství směstnaná v jedné knížce. Proto tak hřejivá a dokonalá…odpustila jsem sobě (i autorce :) ) a s díky nabrala inspiraci do příštích Vánoc.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Čekání na Vánoce v seznamech

v Právě čtených2x