Rodiny kruh přehled

Rodiny kruh https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163761/rodinny-kruh-163761.jpg 4 16 16

V románe Rodinný kruh, ktorý vyvolal veľký ohlas, sme svedkami vývoja v živote hrdinky Denisy Herpainovej, vývoja smerujúceho od opovrhovania k zmiereniu. Denise ide za svojím šťastím, niekedy trochu egoisticky. Jej život poznačilo rúcanie starých predstáv v medzivojnovom období a hľadanie nového spôsobu života. Piliere, na ktorých stála stará stavba, sa rúcajú, vlny rozbúrenej hladiny prenikajú aj do ľudských vzťahov. No napokon Denise nachádza v rezignácii akýsi "neobyčajný pokoj a bezkonfliktový vyrovnaný svet". (Zo záložky knihy)... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Tatran (Bratislava)

Le Cercle de Familie , 1932

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rodiny kruh. Přihlašte se a napište ho.

Radeon
11.07.2021 4 z 5

Pro mě to byla dosti čitelná kniha, která naopak nenudila. Moudrost v ní jsem objevil hlavně ohledně ekonomické krize a také té psychologické stránky života.

aneta0596
01.12.2019

Kniha mi přišla nudná. Stále jsem čekala, kdy přijde ten OKAMŽIK, ale nedočkala jsem se. Když jsem došla na konec knihy, byla jsem až naštvaná, že jsem knihu neodložila už v polovině.

Palorizek85
12.07.2019 4 z 5

Dobře zpracovaná kniha, která ukazuje, že "hříchy rodičů" se dědí a vymanit se z nich může být celoživotním bojem. Popis ekonomické krize z pohledu francouzské ekonomiky také není k zahození.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rodiny kruh v seznamech

v dalších seznamech1x