Rodinné puto přehled

Rodinné puto
https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84651/bmid_rodinne-puto-YCj-84651.jpg 4 71 71

Luke, čierna ovca rodiny, sa podujem zachrániť chátrajúci rodinný podnik. Má však jednu podmienku - chce pracovať len po boku krásnej Katy Wadeovej, asistentke jeho znepriatelenej starej mamy...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Family Man , 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rodinné puto. Přihlašte se a napište ho.

pip11
28.07.2021 3 z 5

Tak tento příběh mě zrovna nenadchl. Prostředí ani postavy mě nezaujaly tak, jak jsem očekávala. Místy to bylo ucházející, avšak celkově jen průměr.

Kudík
01.02.2021 4 z 5

Katy, za těch cca 10 let při práci pro Gilchristův klan, poznala jejich typickou charakteristiku až musela začít jednat s jedním mírně atypickým, a to Lukem. Sice se mi moc nelíbilo, jak o něm z počátku ostatní mluvili jako o parchantovi, i když nesplňoval ani jednu definici tohoto slova. Jeho pokus o vaření, boj se špenátem a hlavně "pořízení" Zeka bylo působivé, a i vtipné. Katy byla takový až naivní "anděl", ale zase s příkladnou péčí o ml. sourozence. Z postav se mi však nejvíc zamlouvala Liz, škoda, že nedostala více prostoru a hned po ní Zeke s miskou a pánečkem. :)

mikika
06.08.2019 3 z 5

na to, že jde o harlekýnku z 90.let, to není až tak úplně blbé a zastaralé, holt Paní spisovatelka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rodinné puto v seznamech

v dalších seznamech1x