Mstitel přehled

Mstitel https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48106/bmid_mstitel-V4F-48106.jpg 4 85 85

Rodina Keegan-Paxton série

1. díl

Bezejmenné, Colorado, 1885. Ace se vrací do míst, kde před lety utrpěl těžké rány na těle i na duši. Přišel se pomstít! Cestu odplaty mu však zkříží rusovlasá Caitlin, díky jejíž lásce mizí vzpomínky na staré křivdy v nenávratnu…

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub

Keegan´s Lady , 1996

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mstitel. Přihlašte se a napište ho.

petulik330
10.04.2021 5 z 5

Dobrá kniha o tom, že se i pomsta může obrátit v lásku a jak pravda stekmez jednou vyjde najevo a je jedno kolik času uběhlo.
Knihy od této autorky snad nikdy nezklamou a můžu jen doporučit.
Bylo mi líto hlavní hrdinky proto, jaký měla život s násilnickým otcem a poté s bratrem, který se jí v dětství zastával. Nakonec to pro ni dobře dopadlo když se vdala.

Barbara182
04.04.2021 4 z 5

Knihy Catherine Anderson mě snad nikdy nezklamou a nestalo se tak ani se Mstitelem, který měl tady na Databáziknih jenom 79%. Její hrdinky pravda nemají lehký osud a mnohdy si prošly peklem, o to zajímavější a reálnější mi ale její knihy připadají. A nutno dodat, že veškeré utrpení kompenzují mužští hrdinové, kteří jsou naopak nadlidsky chápaví, trpěliví a laskaví, což je jeden z hlavních důvodů, proč její knihy čtu. Je to příjemné odreagování u "pohádky pro dospělé", aniž by měl příběh nějakou bezduchou zápletku či nezajímavé postavy. Uznávám, že Ace Keegan byl možná až moc od všeho (především co se jeho pomsty týkalo), ale to jsem autorce v rámci zachování "pohádkového" rázu ráda odpustila :-)

georginaa
06.02.2021 2 z 5

Nijak zvlášť mě tento příběh neoslovil. Křivdy z minulosti, co člověk nosí v mysli po celý život a žije jen pro pomstu. Nedokáže se posunout dál, ale stejně si nepomůže i když se pomstí. Je to důsledek v mysli, který prostě nezmizí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mstitel v seznamech

v dalších seznamech2x