Rodičovské vychytávky - 134 geniálních zkratek pro život s dětmi přehled

Rodičovské vychytávky - 134 geniálních zkratek pro život s dětmi https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389671/bmid_rodicovske-vychytavky-134-genialnic-OmJ-389671.jpg 3 12 12

Rodičovské vychytávky jsou nepostradatelná příručka pro všechny, kteří čelí té těžké práci, na kterou nepřipraví žádná škola – péči o děti. Autorka čerpala ze svého oceňovaného blogu Parent-Hacks.com, kde s ostatními rodiči sdílela často neuvěřitelné nápady a tipy, které usnadňují každodenní život s dětmi. Knížka s vtipnými ilustracemi přináší 134 důvtipných vychytávek, které umožní celé rodině si v některých dříve obtížných situacích vydechnout a užívat si víc legrace.... celý text

Literatura naučná Rodina Zdraví
Vydáno: , Esence

Parent Hacks , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rodičovské vychytávky - 134 geniálních zkratek pro život s dětmi. Přihlašte se a napište ho.

Danago
09.11.2022 3 z 5

Není to úplně špatné. Některé nápady jsou známé. Některé nepoužitelné a zbytečné. Ale něco by se snad dalo použít jen si na to v případě potřeby vzpomenout, to bude možná problém.
Kniha je velice pěkně graficky zpracovaná.

Cechratka
21.09.2022 3 z 5

Rozhodně zajímavá knížka se spoustou vychytávek. Většinu z nich člověk nepoužije, myslím, že ta použitelná část se dá opravdu spočítat na prstech, nicméně není to knížka k zahození, její vtipnost, ilustrace a upřímnost dělá ze čtení prima oddech.

angloumene
31.07.2022 1 z 5

Uf teda, že by kniha obsahovala 134 geniálních zkratek, to opravdu ne. Většina jsou vcelku nefunkční doporučení na v podstatě neexistující problémy. Ve zkratce - Rodičovské vychytávky mě nenadchly. Několik užitečných typů obsahuje, ale ty bych spočítala na prstech jedné ruky. Mrhání papírem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rodičovské vychytávky - 134 geniálních zkratek pro život s dětmi v seznamech

vývoj a výchova dětí zdravý životní styl rodiče a děti

Asha Dornfest
americká