Rockové pohádky pro malé rebely přehled

Rockové pohádky pro malé rebely https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385082/bmid_rockove-pohadky-pro-male-rebely-MOG-385082.jpg 4 23 23

Rockové pohádky pro malé rebely jsou prvním českým projektem svého druhu. Vyprávějí o zvířátkách milujících rock, která někdy až nápadně připomínají lidské fanoušky a muzikanty. Devět příběhů doplňují ilustrace jedné z dvorních výtvarnic divadla RockOpera Praha Terezy Doležalové. Rockové pohádky jsou vhodné pro děti od šesti let a pro dospělé jakéhokoliv věku.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rockové pohádky pro malé rebely. Přihlašte se a napište ho.

Vilvit
02.11.2023 4 z 5

Po knížce jsem sáhla se svým šestiletým synem, protože doma posloucháme hudbu hodně. Nápad a spojení zvířat a hudby se nám oběma moc líbil. Ponaučení i odkazy na reálné příběhy - ptačí zob alias drogy - jsou hezky skrytě vyjádřené a často nás vedly k další debatě. Velmi hezké zpracování.

laminie8594
02.02.2022 5 z 5

Prvotina autora je krásnou knihou, která nejen dětem ukáže svět plný rocku, ale i ponaučení. Příběhy jsou svižné, poutavé a čtivé. Minulý týden jsem se dozvěděla, ža se autor chystá vydat druhý díl a tak mu držím pace a knihu si ráda pořídím :)

luci1xx1924
23.01.2022 5 z 5

(SPOILER) Pohádky pro malé rebely jsou super, mám dvě děti a moc se jim líbí a nejvíce krokodýl. Je to čtivé a napínavé. Já fandila mravenci. Rádi se ke knížce vracíme. Máme první vydání od samotného autora, jen mi tam chybí podpis :D a proto jsem neváhala a podpořila jeho vydání druhého dílu Krokodýlova kapela. Zakoupila jsem si výtisk s věnováním a už se na něj moc těším. Děti budou mít radost, že jejich oblíbená postavička krokodýl má teď vlastní kapelu-- Pozor spoiler -- i když v jedničce sežral kapelu AC DC :D ale nebojte zase ji vydávil :D

Rocku zdar, nazdar :oD

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rockové pohádky pro malé rebely v seznamech

v dalších seznamech1x