Robinson na Želetavce a jiné rozmarné i veselé příhody přehled

Robinson na Želetavce a jiné rozmarné i veselé příhody
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/211384/bmid_robinson-na-zeletavce-a-jine-rozmar-5cN-211384.jpg 3 1 1

O neposlušném pilotovi a hodném pozorovateli. O povídavém radiu a brebtavém tlampači. Podivuhodné příběhy pikulíka Marcela Kudly.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Robinson na Želetavce a jiné rozmarné i veselé příhody. Přihlašte se a napište ho.

Turlogh
27.09.2018 3 z 5

Uff, tohle bude těžké hodnotit, neboť jsou v knize čtyři příběhy s různou úrovní vyprávění. Robinsonu na Želetavce, což je příběh hlavní a nejdelší bych dal i čtyři hvězdy, jelikož je veselý, čtivý a jsou tam skauti. Tři sourozenci a jejich strýček na výletě v okolí hradu Bítova, u říčky Želetavky a táboří i na zřícenině hradu Cornštejna.
Mimo jiné zde dítka skautské svedou boj s "Černým Jimem" a dalšími hochy z blízké vísky. Další dva příběhy o pilotovi a o rádiu a tlampači byly poněkud slabší, ty by dnešní dítka asi nezaujaly, poslední příběh o pikulíkovi Marcelovi Kudlovi byl spíše takovou zábavnou pohádkou. Celkově to tedy vidím tak na tři hvězdy. Howgh.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Robinson na Želetavce a jiné rozmarné i veselé příhody v seznamech

Otakar Hanuš (p)
česká, 1890 - 1940