Příliš krásná dívka přehled

Příliš krásná dívka https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/187555/bmid_prilis-krasna-divka-l6b-187555.jpg 4 122 122

Robert Marthaler série

Začalo to jako pohádka. Jednoho mrazivého zimního dne se ve vinařské vesnici na úpatí Vogéz objeví neznámá dívka. Ujme se jí osamělá vdova. Po její smrti krásná neznámá zase zmizí… Frankfurt uprostřed léta: v městském parku se najdou děsivě zohavená těla dvou mladých mužů. Stopy na místě činu ukazují na ženu. Komisař Marthaler se svým týmem zahajuje horečné pátrání po cizince, již očití svědci popsali jako okouzlující krásku. Čas však pracuje proti nim. Než se komisař o krok přiblíží k řešení případu, je v luxusním hotelu brutálně zavražděn reportér. A vzhůru nohama se převrátí i Marthalerův osobní život — jeho nová spolubydlící Tereza představuje pro samotářského melancholika velké pokušení.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Host

Ein allzu schones Madchen

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Příliš krásná dívka. Přihlašte se a napište ho.

medlovice
20.08.2022 5 z 5

Tak poklidná , tak bezpečná detektivka, Víme, co komisař jí a pije, jakou hudbu si poslouchá a kdy usnul. Jako by jsme byli s ním , pořád se mu dívali na záda, když vyšetřuje nebo když odpočívá. Jsme s ním a chceme vědět co bude dál. Někde v lese najde zvědavec pod listím mrtvolu a nedočkáme se žádných děsivých detailů ale prostě chceme vědět co bude dál. Kam až dojde krásná Manon a koho potká. Láká to a baví. Právě tou svou poklidností.

Jura Jurax
17.05.2021 3 z 5

Celkem dobrá klasická detektivka.
Detektiv je uvěřitelný, příběh takový civilní, žádný thriller, jenom ten závěr je trochu moc happy. Ale autor umí psát.

Kyri
01.02.2021 2 z 5

Je to slabé a hrooozně dlouhé. Nemohla jsem se začíst a bohužel se to do konce nezlepšilo. Autor je vypsaný, píše docela dobře, nicméně námět, vyšetřování a závěr jsou podle mého názoru nelogické nesmysly. Byl to první pokus číst Segherse a taky poslední.

Knižní novinky (25. 11. - 2. 12.)

25.11.2013

Kniha Příliš krásná dívka v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech2x