Rezervoár č.13 přehled

Rezervoár č.13 https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411896/bmid_rezervoar-c-13-F61-411896.jpg 3 34 34

Pozoruhodný psychologický román o komunitě lidí v anglické vesnici, v jejíž blízkosti zmizí nezletilá turistka. Na výletě do malebné oblasti Peak District se dvojici turistů ztratí dcera Becky – zmizí, jako by do země propadla. Pátrání nevede nikam. Místní lidé tragickou záhadou nejprve žijí, ale časem se jejich životy vrátí k normálu. Uběhne spousta let, než se jisté stopy po zmizelé dívce přece jen objeví, ale kdo ví, zda budou stačit k jejímu nalezení…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Argo

Reservoir 13 , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rezervoár č.13. Přihlašte se a napište ho.

esma
20.10.2023 2 z 5

Kniha hned na začátku vzbudila mou zvědavost, ale pak už jsem jenom těkala po stránkách a marně hledala nosný příběh, pointu, hlubší sdělení. Prostě jsme si nerozuměly.
Zaujal mně ale ten zvláštní, popisný, oznamovací styl, to bylo novum.

Chesterton
22.06.2023 5 z 5

[audiokniha]
Vůbec netuším, proč mám averzi k nakladatelství Argo, ale zařazením této knihy do škatulky 'thrillery' moje obliba klesla k bodu mrazu.
Souzním s popisem od eiramka, ale nesmíte nic moc očekávat a mít blízko poklidnému rytmu venkovské pospolitosti. Taky dost času a soustředění.
Bude se vám dlouho plést, kdo je kdo, ale autor dokáže pár slovy a mezi řádky říci mnoho.
Přesně jak to mám ráda. K tomu má obrovský dar popsat křehkou poezii přírody a jak píše puml - stále je v pozadí napětí a melancholie. A chvostoskoci - musela jsem si nakonec vyhooglit jak vypadají ;o)
Povedená pomalá prázdninová záležitost, co jistě není pro každého a do plného počtu možná cosi chybí . . . nějak to vede odnikud nikam, ale stejně to bylo fajn.
Ondřej Brousek je výborný interpret! Audiokniha hodně přispěla k mojí spokojenosti.
5/4

Čmeláček
23.05.2022 1 z 5

Tahle kniha se strašně špatně čte. Je napsaná zdlouhavě a nudně.

Knižní novinky (13. týden)

24.03.2019

Ocenění knihy (1)

2018 - British Book Awards (Fiction Book of the Year)

Kniha Rezervoár č.13 v seznamech

psychologické romány