Reťaz přehled

Reťaz
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453906/bmid_retaz-Y0b-453906.jpg 4 648 648

Rachel pred chvíľou vysadila svoju jedinú dcéru Kylie na autobusovej zastávke a mieri na onkologické vyšetrenie. Vzápätí jej zavolá neznáma žena a vysvetlí situáciu. Niekto im uniesol syna, a ak ho chcú späť, musia uniesť iné dieťa a donútiť jeho rodičov k rovnakému zločinu. Voľba padla na Kylie. V tejto chvíli ju väznia na neznámom mieste. Rachel má dvadsaťštyri hodín, aby si vytypovala vhodnú obeť, uniesla ju a prinútila jej blízkych postupovať rovnako. V opačnom prípade Kylie zomrie. Odteraz je Rachel ohnivkom reťaze siahajúcej hlboko do minulosti. Tá sa za žiadnych okolností nesmie pretrhnúť.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

The Chain , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Reťaz. Přihlašte se a napište ho.

Motika
27.04.2024 5 z 5

Právě dočteno a naprostá spokojenost!
Kniha se četla sama...a nebyla tam žádná část u které bych se nudila. Jedinou nepatrnou výtku bych měla...a to ..že se autor mohl trochu více věnovat jednotlivým postavám..ale i tak plný počet hvězdiček je zde nutný..

Evišťátko
06.02.2024 4 z 5

Skvělé vystavěný psychologický thriller, kterému na jedné hvězdičce ubral konec ve stylu ala Hollywood... škoda.

schvomis
15.01.2024 1 z 5

Mě se kniha nelíbila. Bylo to napsané hodně zvláštně. Dialogy mezi postavami mi neseděly, asi mi nesedl tento autor.
Takto reagují rodiče, kterým je uneseno dítě? Vážně? Kromě tohoto v knize nechybí ani drogy a rakovina.

První část se mi četla hůře, než druhá. Rozuzlení mi přišlo fajn. Celkový dojem mírně zachránil autor tím, že vzadu v poděkování píše, že se inspiroval reálnými řetězovými únosy v Mexiku.

Knižní novinky (48. týden)

22.11.2020

Knižní novinky (36. týden)

30.08.2020

Dokud něco či někdo neohrozí vaše dítě, nevíte, co je strach. Umírání není to nejhorší, co vás může potkat.

Každého člověka, který chodí po této zemi, lze přinutit, aby se vzdal svého nejhlubšího přesvědčení a principů.

Volba vždycky byla pouhou iluzí.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Ocenění knihy (1)

2020 - Barry Award (Best Thriller)

Kniha Reťaz v seznamech

v Právě čtených17x