Kopie přehled

Kopie https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399835/bmid_kopie-7ky-399835.jpg 4 72 72

Replika série

< 2. díl

Ve světě za zdmi Havenova institutu je pro Lyru a Oriona těžké chovat se lidsky – zvlášť když se u Lyry čím dál víc projevují příznaky nebezpečné nemoci, kterou byla nakažena. Gemma se poté, co se dozvěděla pravdu o Havenově institutu a své roli v celém příběhu, jen těžko vrací zpátky k normálnímu životu. Když se však dozví, že její otec spřádá nové a děsivé plány, jak naložit s Lyrou a Orionem, nelení a se svým přítelem Petem vyrazí uprostřed noci zachránit, co se dá.... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Ringer , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kopie. Přihlašte se a napište ho.

ZuzajdiX
26.06.2023 5 z 5

Nejprve musím říct, že jsem se ze začátku do knihy nutila, abych měla celou dvoudílnou sérii přečtenou. Ze začátku mi to přišlo jako zbytečné prodloužení prvního dílu, které se odehrává zhruba měsíc po konci první knihy, ale zhruba od 1/3 knihy mě děj opět vtáhl a přečetla jsem ji pomalu jedním dechem. Role dívek se od prvního dílu dost proměnily a také se mi na knize líbily pohledy i jiných postav než jen Lyry a Gemmy. Konec konců knihu hodnotím jako dost povedenou a stojí určitě za přečtení a je hezkým závěrem celé série.

Fortuna7
30.08.2022 4 z 5

Velice dobré zakončení této distopické série. Musím ale říct, že mě to do děje nevtáhlo tolik jako 1. díl a docela mi trvalo se začíst. Formát knihy je prostě skvělý a moc se mi líbí styl psaní autorky. Moc mě nebavila linka Lyry, ale Gemma a její příběh mě naopak strašně bavil.

Vendomila
28.02.2022 3 z 5

Za mě tahle knížka byla slabší než ta předchozí (Replika). Přišlo mi, že byla už trochu zbytečná, mně osobně by stačil samotný první díl. Bylo to fajn, líbil se mi vývoj hlavních hrdinů, ale děj už byl.. nic moc. Doporučuji těm, kteří se nudí a neví po čem zrovna sáhnout.

Knižní novinky (7. týden)

10.02.2019

Kniha Kopie v seznamech