Pluto volá SOS přehled

Pluto volá SOS
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49101/ren-dhark-pluto-vola-sos-49101.jpg 3 6 6

Ren Dhark série

POINT OF vyvázne za pomocí Syntetů z uchystané pasti. Boj lidí s Gianty pokračuje. I když je možné, že se lidem podaří zvítězit, Ren Dhark a jeho přátelé nevědí, jak vysvobodit zotročené lidstvo z poddanské letargie. Při prohlídce záznamů o giantské invazi přicházejí na možné řešení …

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Ivo Železný

Stützpunkt Pluto sendet SOS

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pluto volá SOS. Přihlašte se a napište ho.

Pasadenka
30.12.2019 3 z 5

Slovo úvodem

Mé hodnocení vychází z toho, že se jedná o rodokapsoví díl dlouhé série, která na sebe přímo navazuje. Hodnotím tedy epizodu podle toho, jak se odkloňuje ze standardu, který je za mě 4 hvězdičky. Jedná se o naprostou žánrovou klasiku. Kdo má rád, ten si začte, kdo nemá, bude ohrnovat nos. :)

ludek.n
18.07.2018 3 z 5

Boj o Zemi pokračuje a lidé stále žijí nadějí, že se jim jednoho dne podaří zlomit nadvládu herkulovských invazorů. Ren Dhark pro to dělá, co může. Ovšem nebýt Syntetů asi by už neexistovala ani tajná základna T-XXX, ani poslední hvězdná loď lidstva Point Of. Příběh se nám v tomto pokračování Dharkových dobrodružství opět malinko zhoupl do vyčkávací pozice a místo, aby se posouval k dalším metám, rozehrává jakýsi očistný proces, v němž se zbavuje zbytků minulosti a veleopatrně se připravuje na nový zášleh nápadů. Jenom doufám, že k tomuto třesku opravdu dojde, protože mám pocit, že současná témata se už vyčerpala.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pluto volá SOS v seznamech

Cal Canter