Konec Point Of? přehled

Konec Point Of?
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19350/ren-dhark-konec-point-of-19350.jpg 3 4 4

Ren Dhark série

Norman Dewitt, Pozemský tyran, zahynul pod kamenou lavinou na Měsíci. Ren Dhark se znovu ujímá správy Země. Ale klid k její znovuvýstavbě nemá. Kosmické lodi pozemské flotily se začínají ztrácet beze stopy. Zmizí drahocená FO-1 a v ohrožení se ocitá i sama POINT OF …

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Ivo Železný

Ende der Point Of?

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Konec Point Of?. Přihlašte se a napište ho.

ludek.n
05.08.2018 2 z 5

Po smrti samozvaného guvernéra Normana Dewitta se situace na Zemi přičiněním Rena Dharka stabilizuje. Ale netrvá to dlouho, a zničehonic se v kosmu začnou ztrácet lodě pozemské flotily. Jubilejního padesátého sešitu se chopil zakladatel celé série a duchovní otec Rena Dharka Kurt Brand a svým způsobem se mu dostalo privilegia nového začátku. Peripetie s kolonizací Hope je totiž uzavřena, stejně jako ovládnutí Země Normanem Dewittem i trable s Gianty, a tak se zde zčistajasna otevřelo pole neorané. Bohužel se tento restart ani trochu nepovedl. Kurt Brand zcela pochopitelně otevírá nové směry a nové linie, ale činí to tak nešťastně, že výsledkem je jeden velký zmatek, v němž se není čeho chytit. Jestliže jsem předchozí sešit považoval za možná nejpovedenější ze všech dosud přečtených pokračovaní, potom tento díl mám za jeho přesný opak.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Konec Point Of? v seznamech