Řekla jsem NE tyranovi přehled

Řekla jsem NE tyranovi
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214437/mid_rekla-jsem-ne-tyranovi-214437.jpg 3 41 41

Eva Hurychová se na sklonku sedmdesátých prosadila jako zpěvačka a od roku 1982 ve spolupráci s Janem Neckářem a Bacily vznikly její nejslavnější hity. Po narození dvojčat v roce 1993 se stáhla do soukromí a ani její nejbližší netušili, co prožívá.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Řekla jsem NE tyranovi. Přihlašte se a napište ho.

JancaMia
24.04.2023 4 z 5

Eva Hurychová a její despotický manžel , kniha dobře poslouží ženám které jsou v podobné bezvýchodné situaci a zároveň působí jako psychologický text .

Lenka4
30.05.2022 4 z 5

Paní Evě se určitě píšou lépe písničky, než zpověď o nevydařeném vztahu. Přesto mají její deníkové záznamy velký emocionální náboj. Tyrani si neomylně najdou slabšího jedince, který je na nich nějak závislý (doma i v zaměstnání) a užívají si, že ho můžou deptat. Jedinou obranou je ohradit se hned proti tomu, co mi vadí, nebo urychleně utéci. Příběh paní Evy je dost varovný. Ukazuje, že léty se situace v žádném případě sama nezlepší.

lenka6751
05.01.2021 5 z 5

Hezká kniha o bojovnici.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Řekla jsem NE tyranovi v seznamech

v Právě čtených1x