Příliš mnoho náhod přehled

Příliš mnoho náhod https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/116667/prilis-mnoho-nahod-116667.jpg 3 19 19

Regan Reillyová série

Regan Reillyová, která působí jako soukromý detektiv, a její manžel Jack, velitel jedné z newyorských policejních jednotek, se chystají prožít klidný víkend v New Jersey na oslavě narozenin Reganiny matky Nory. Regan právě sdělila kamarádce špatné zprávy, její snoubenec Scott se opravdu schází s jinou ženou. I Nora hovořila se svou kamarádkou ze střední školy. Ta nechápe, proč její matka překotně prodala dům. Nastěhovala se do něho herečka Cleo Paradiseová. Reagan s matkou se vypraví na místo a zjistí, že do věci je zapletená Scottova nová milenka, která se snaží co nejrychleji zmizet, a Cleo opustila dům tak rychle, že v něm všechno nechala. Nebyla by to Regan, aby nezačala okamžitě pátrat, co se tu vlastně děje a kde je Cleo.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

Mobbed , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Příliš mnoho náhod. Přihlašte se a napište ho.

konicekbily
31.12.2017 3 z 5

Nemohu si pomoci, příběh mi připadá poněkud zmatený, roztěkaný. Autorčina maminka píše lépe!

EvikU.
08.04.2017 4 z 5

Tahle kniha už se začíná trochu lepšit. Měla by ji dát mamka nějaký lekce.

Kubíííína
18.10.2015 5 z 5

Velmi čtivé a působivé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Příliš mnoho náhod v seznamech

v Právě čtených1x