Reflexní terapie jako samopomoc přehled

Reflexní terapie jako samopomoc https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/281110/bmid_reflexni-terapie-jako-samopomoc-uhk-281110.jpg 5 3 3

Radka Dvořáková se jako terapeutka zabývá reflexní terapií více než deset let. Svou praxí a zkušenostmi si vypracovala vlastní specifický postup na uvolnění krční páteře. Úspěšně kombinuje reflexní terapii s bylinnou léčbou a snaží se zachovávat celostní přístup ke zdraví svých zákazníků. Je pravidelnou dopisovatelkou do místních novin, kde se se čtenáři dělí o své poznatky a radí jak na běžné neduhy. Pravidelně také pořádá přednášky nejen na téma reflexní terapie. Ve svých kurzech předává široké veřejnosti svůj pohled na léčení. Jejiím cílem je přiblížit reflexní terapii všem lidem tak, aby si i oni sami dokázali v mnoha případech pomoci.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Reflexní terapie jako samopomoc. Přihlašte se a napište ho.

Lenka541
18.02.2024 5 z 5

K paní Radce jsem měla tu čest zajít na reflexní terapii. Jelikož mě to nadchlo, musela jsem si od ní přečíst tuto knížku. Útlá,ale hezky přehledná.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Reflexní terapie jako samopomoc v seznamech

Autorovy knížky

2015  100%Reflexní terapie jako samopomoc