Rádce milovníka čaje přehled

Rádce milovníka čaje https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34332/bmid_radce-milovnika-caje-XJB-34332.jpg 4 27 27

Průvodce pro znalce o tom, jak kupovat, připravovat a vychutnávat čaj. V knize najdete druhy čaje, jejich historii, legendy a způsoby pěstování, dále anglické, čínské a japonské čajové obřady, rady jak si objednat nejlepší čaje nebo seznam čajoven v ČR.

Literatura naučná Hobby Kuchařky
Vydáno: , Pragma

The Tea Lover's Companion , 1996

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rádce milovníka čaje. Přihlašte se a napište ho.

FirstDaw8ID
24.06.2021 3 z 5

Pokud se chcete zorientovat v druzích zeleného čaje, jeho původu a historii, určitě můžete po knížce sáhnout. Dočkáte se i doplňkových citací, receptů z čaje a slovníčku pojmů. Doteď jsem sám netušil, kde všude se dá čaj prakticky využít. Bohužel z toho mála fotografií, které v knize jsou, si moc neodnesete, nedá se z nich příliš vyčíst. Kdyby vyšla kniha v dnešní době s barevnými fotografiemi čajů, nádob a receptů, určitě by mohla čelit oblibě, ale takhle se spousta začátečníků v přehledu ztratí.

Shindo
04.12.2017 3 z 5

Neurazí, no ani neuchváti. Nemám rád populárne knihy o čaji, často ukazujú len zlomok čajového sveta, aj to miestami pokrivenou optikou. Táto kniha bola aj napriek tomu čtivá a človek sa niečo dozvedel.

edysy
31.12.2014 5 z 5

Celkem slibný návod, jak proměnit vodu v zelený čaj...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rádce milovníka čaje v seznamech

v Právě čtených1x

čaj