Zlý začiatok přehled

Zlý začiatok
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180633/zly-zaciatok-ZID-180633.jpg 4 541 541

V knihe sú neradostné príbehy o troch nešťastných deťoch, súrodencoch a aj napriek tomu, že sú očarujúci a múdri, ich život je plný smútku a utrpenia. Smola sa im lepí na päty a hneď na začiatku sa dozvedia smutnú a strašnú správu, ktorá ich sprevádza až do konca. Vyzerá to, že tieto deti priťahujú nešťastie ako magnet. Stretávajú sa s chamtivým odporným darebákom, požiarom, špinavým oblečením, sprisahaním a mnohým iným.... celý text

Dobrodružné Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , Belimex

The Bad Beginning , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zlý začiatok. Přihlašte se a napište ho.

mia.com
15.01.2023 4 z 5

Jako dítě jsem tuhle sérii měla moc ráda, byla taková jiná, než ostatní knížky pro děcka. líbilo se mi, že se všechny vědecké vynálezy tváří, že by to fakt mohlo fungovat. Nicméně musím doporučit také film a seriál, obojí se mega povedlo.

MargotWolandov
25.12.2022 4 z 5

Zajímavá kniha, povedený začátek třináctidílné série. Přečteno bez přestávky za jedno ráno a těším se na další díly! Akorát jsem asi zase čekala moc...

Booky84
09.09.2022 5 z 5

Opravdu zajímavá kniha s neotřelým nápadem. Přečteno během chvilky a už jsem zvědavá na další díly a jak to bude s dětmi dál.

Zatím zde není žádná související novinka.

Nechápali to, ale takový je život. Jestliže něčemu nerozumíme, milý čtenáři, neznamená to ještě, že se to nemůže stát.

Ocenění knihy (1)

2003 - British Book Awards (Audiobook of the Year)

Kniha Zlý začiatok v seznamech

v Právě čtených1x