Pýcha a predsudok (prerozprávanie) přehled

Pýcha a predsudok (prerozprávanie)
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339392/bmid_pycha-a-predsudok-prerozpravanie-0aB-339392.jpg 3 29 29

Knihy, ktoré zmenia tvoj názor na klasiku. Prečo veselá a temperamentná Elizabeth Bennetová tak hrubo odmietne pekného a bohatého pána Darcyho? Čím ju urazil? Elizabeth je hrdá na to, že vie odhadnúť ľudí. Pán Darcy je zas hrdý na svoj urodzený pôvod. Keď sa ich svety stretnú, dôjde medzi nimi k roztržke. Nedorozumenia, zlý úsudok a podlé lži spôsobia rodine Bennetovcov vážne ťažkosti. Dokážu prekonať sklamanie a odpustiť si urážky? Zachránia sa Bennetovci pred hanbou, ktorá im hrozí? Zničia vzťah Elizabeth a Darcyho jej predsudky jeho pýcha?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Slovart (SK)

Pride and Prejudice , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pýcha a predsudok (prerozprávanie). Přihlašte se a napište ho.

andy_nejedla
24.10.2020 1 z 5

Nevím, jestli prostě nejsem na klasiku nebo je převyprávění tak špatné. Nicméně po tomhle si jen tak originál nepřečtu.

Sarajana
13.05.2019 5 z 5

Krásná převyprávění příběhu, který naprosto miluji, četla jsem originál. I když to není přesné, co se týče některých dialogů či situací, to podstatné tam je a já jsem velmi ráda, že jsem jí objevila v Levných knihách a neodolala. Za mě je super.

Eliška12
15.07.2018 3 z 5

Tuhle knihu jsem dostala na Vánoce , ale začala jsem ji číst až o prázdninách . Nebyla špatná , ale chyběly mi tam ty vedlejší zápletky . Asi si radši někdy přečtu originál. Kniha má ale moc pěkné obrázky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pýcha a predsudok (prerozprávanie) v seznamech