Psycho III přehled

Psycho III
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/209174/mid_psycho-iii-209174.jpg 3 70 70

Psycho série

< 3. díl

Plně rekonstruovaný Batesův motel a jeho dům – dokonalá replika neslavně proslulého místa spojeného s vraždami, nyní obydlená robotickými dvojníky Normana Batese a jeho milované matky – se mají stát největší turistickou atrakcí celého Texasu. Těsně před otevřením zde ale přibývá jeden neplánovaný exponát navíc. Zkrvavená mrtvola malé dívky. Reportérka Amy Hainesová, kterou sem původně přivedl zájem o činy skutečného Normana Batese, se pouští do riskantního pátrání. Byla vražda snahou získat reklamu? Jednalo se o náhodu, či o předem připravovaný zločin? Anebo se na místa, kde kdysi žil Norman Bates, vrátilo šílenství chystající se rozpoutat nové kolo vraždění? Série Psycho (3)... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Baronet

Psycho House , 1990

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Psycho III. Přihlašte se a napište ho.

Charmedka
08.07.2023 2 z 5

Mě osobně moc nechytl ani první díl, nebo spíše jsem ho označila za takový fajn čtivý průměr, u kterého je potřeba brát v podaz rok vydání. Dvojka měla super začátek a rozuzlení, ale už přece jen byla slabší. A trojka? Ta už se hodně liší, nejzajímavější postava, na které příběh stál, tu vlastně hraje jen vzpomínku a inspiraci a z psycha se stala jasná detektivka.

Nic proti detektivce, ale celé to působilo plytce, dialogy byly nudné a zbytečné, ale zas aspoň opět chválím čtivost a to, že knihu do dvou dnů v klidu přečtete a můžete odložit.

Littlemonday
01.05.2023 1 z 5

Klesavá tendence jen pokračuje Od skvělého prvního dílu jsem doklesala až k totálně nudnému překombinovanému příběhu, který má za mě prostě už s Normanem Batesem pramálo společného.

Samozřejmě ani v tomto díle nechybí dostatek mrtvol a snaha na konci udělat wow efekt s odhalením vraha, ale já už v závěru byla tak šíleně otrávená, že i kdyby byl vrahem sám spisovatel, tak je mi to jedno.

Neuvěřitelné množství různých postav, úplně zbytečné dialogy a hluboké přemítání o ničem. Chvíli jste v Kriminálce Miami, pak se přesunete do diskuze s Warrenovými, místy si užijete nějakou tu romantiku a občas má někdo silné a hluboké monology jako ten starý guru z Kung-fu pandy

No, shrnuto podrtrženo - užijte si první díl a dál se snad ani neobtězujte.

1/5

Cajda
08.03.2022 3 z 5

Nejlepší byl první díl! To jsem byla napnutá jak kšandy, ale i toto bylo fajn.
Tenká kniha, malý formát = takže rychlovka :o))))

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Psycho III v seznamech

v Právě čtených1x