Psi společenských plemen přehled

Psi společenských plemen
https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76676/psi-spolecenskych-plemen-76676.jpg 5 3 3

Střední knírač, malý knírač, dalmatin, čaučau, maltézský pinč, francouzský buldoček, japonský chin, pekingský palácový pes, bladhaund, anglický buldog...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Psi společenských plemen. Přihlašte se a napište ho.

Oplak
03.11.2020 4 z 5

Kniha už má svoje roky (vydaná 1973), no nemyslím si, že by nejako zastarala. Stále má čo povedať milovníkom psov. V desiatich kapitolách, venujúcich sa desiatim plemenám, sa dozviete čo to o histórii daného plemena, o jeho povahe, štandarte a vždy na záver si prečítate, pre koho je daný psík vhodný.

* - Pokud některý pes kteréhokoliv plemene je příčinou nesnází a způsobuje nepříjemnosti nebo škody, není to vyvoláno jeho přirodzenou povahou, ale závadami, jichž sa nevhodným zacházením nebo nesprávnou výchovou a chybami při výcviku dopustil člověk.

Psi všech plemen mají vrozené vlastnosti, pro které si zaslouží, abychom je měli rádi a věnovali jim všechnu péči a lásku. Odměnou nám bude jejich oddanost a zkrásnení života. -
(S tým absolútne súhlasím!)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Psi společenských plemen v seznamech

psi

Autoři knihy