Psí IQ - Otestujte inteligenci svého psa přehled

Psí IQ - Otestujte inteligenci svého psa https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117731/psi-iq-otestujte-inteligenci-sveho-psa-117731.jpg 4 3 3

„Jaké jsou komunikační schopnosti mého psa?“ „Má dobrou krátkodobou paměť?“ „Jaké jsou jeho pozorovací vlohy?“ Autorka rozkrývá všechna velká témata zvířecí inteligence. Budete překvapeni, co všechno váš pes dokáže! Rychlé a snadno proveditelné testy jsou doprovázeny obrázky a popsány „krok za krokem“. Každá kapitola je zakončena hodnotícím profilem, ve kterém naleznete rady pro další zlepšení schopností vašeho společníka.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Psí IQ - Otestujte inteligenci svého psa. Přihlašte se a napište ho.

Blahona
29.11.2019 5 z 5

Kniha je super. Úkoly jsou jednoduché na pár minut a testuje různé schopnosti vašeho pejska a hodně se o něm dozvíte. Doporučuji ji i pro lidi, kteří si teprve pořizují štěně a neznají chovatele. Kniha jim napoví, jak poznat bezproblémového a dobře socializovaného pejska u chovatele a na jaké chování si dát pozor pro budoucí bezproblémové soužití.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Psí IQ - Otestujte inteligenci svého psa v seznamech

Autorovy knížky