Prvých 100 přehled

Prvých 100 https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/312711/bmid_prvych-100-9Xe-312711.jpg 4 503 503

Prvních 100 série

Od ničivej nukleárnej vojny žilo ľudstvo vo vesmírnych lodiach. Teraz však Rada posiela sto mladistvých delikventov – ktorých spoločnosť považuje za nahraditeľných – na nebezpečnú výpravu s cieľom znova kolonizovať planétu. Môže to byť ich druhá šanca na život... alebo samovražedná misia.

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , CooBoo

The 100 , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Prvých 100. Přihlašte se a napište ho.

Nathally
06.11.2023 5 z 5

Dlouho jsem se chystala na seriál a překvapilo mě, když jsem našla, že je to i knížka. Seriál jsem viděla už celý a spíš to šlo do kytek, ale knížka se mi líbila hodně. Líbilo se mi, jak se měnily pohledy osob a celkový děj mě nadchnul.

vlkove
29.05.2023 3 z 5

Bohužel jsem z podobných knih již vyrostla. Nepropracovaný děj a nesympatické postavy mi ke čtení nepomáhali. Hodně zjednodušeně napsaná kniha, zaměřená z 95 % na vztahy. Popis prostředí vesměs žádný. Takové hodně oddechové čtení pro mladé. Ve svém žánru patří k průměru.
Druhý díl pošlu dále nepřečtený. Doporučuji začínajícím čtenářům.

sArKa236
21.05.2023 4 z 5

Tuto knihu jsem začala číst díky seriálu, který řadím mezi mé oblíbené. Abych řekla pravdu, čekala jsem něco trochu jiného, koneckonců, seriál se řadí mezi dobrodružné žánry.
Dle mého názoru nebyla kniha ani tak o Zemi, přežití, ani nic podobného, celý děj je zaměřen spíše na vztahy mezi stovkou, což mne možná trochu zklamalo. Na druhou stranu jsem zde našla spoustu 'věcí' a 'momentů', o které jsem v seriálu velmi stála, nicméně se nikdy neuskutečnily. To jest hlavní důvod, proč jsem hodnotila čtyřmi hvězdičkami - je to dokonalé obohacení seriálového děje, nicméně, pokud jste fanoušky dobrodružství a boje o přežití, kniha asi nebude Váš šálek kávy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Prvých 100 v seznamech

v Právě čtených10x