První láska přehled

První láska https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375890/bmid_prvni-laska-xwT-375890.jpg 4 369 369

První série

Devět důvodů, proč si přečíst tuhle knížku: 1. Je o třech holkách, které chodí do devítky. 2. Můžete se dozvědět spoustu mých tajemství. (Já se jmenuju Sally.) 3. Totéž platí o mé nejlepší kamarádce Nadě. 4. Totéž platí o mé stejně nejlepší kamarádce Magdě. 5. Můžete se přesvědčit, jestli se vašich devět nejoblíbenějších hrdinů shoduje s mými. 6. Můžete se propadat hanbou nad mými nejtrapnějšími zážitky. 7. Můžete zažít spoustu legrace. (Smát se budete hlavně mně.) 8. Možná si taky trochu popláčete. 9. A NAVÍC se ještě dozvíte spoustu věcí O KLUKÁCH!... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Girls in Love , 1997

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize První láska. Přihlašte se a napište ho.

Štěpinambura
22.04.2024

Knížka byla zajímavá - dobře a rychle se četla. Oceňuji také nápad s pojmenováváním kapitol.

Kopretina
17.10.2022 4 z 5

Nejprve si knihu po večerech četla má desetiletá dcera a tvářila se u toho tajemně. No, tak jsem knihu taky přelouskala a usoudila jsem, že si ji mohla přečíst ať za dva roky. Ale prý všemu rozuměla..

Eistee
15.02.2022 3 z 5

Nenápadná knížečka, která možná někomu napoví, někomu třeba otevře oči a někomu i zvedne náladu. Dospívajícím určitě doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha První láska v seznamech

v Právě čtených2x