První pomoc pro psy - Vše, co potřebujete vědět v nouzi přehled

První pomoc pro psy - Vše, co potřebujete vědět v nouzi
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480266/bmid_prvni-pomoc-pro-psy-vse-co-potrebuj-sA8-480266.jpg 4 2 2

Zdraví vašeho psa - nehody a akutní stavy - co dělat a co nedělat - každodenní péče - vybavení lékárničky pro psy Srozumitelný a komplexní průvodce zdravím vašeho psího kamaráda obsahuje jasné a stručné instrukce pro řešení akutních situací i všeobecné rady, co dělat, aby byl váš čtyřnohý společník v optimálním zdravotním stavu. Seznamte se se základními principy první pomoci a prevence úrazů u psů, které jsou vysvětleny i na mnoha názorných ilustracích a fotografiích. Knížku si uložte do psí lékárničky, aby byla vždy po ruce, když budete muset řešit jakýkoli problém.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata Zdraví
Vydáno: , Mladá fronta

First Aid for Dogs: Everything You Need to Know in an Emergency , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize První pomoc pro psy - Vše, co potřebujete vědět v nouzi. Přihlašte se a napište ho.

Scheron
09.05.2024 2 z 5

Tahle knížka mi nic moc neřekla. Jsou v ní uvedené spíše obecné postupy, jaké by z fleku udělal snad každý člověk. To podstatné by se dalo shrnout na maximálně pěti stranách (resuscitace, otrava, stravování, březost a porod). Neustále se opakovaly ty stejné (a velice základní) postupy dokola. Zajímavých informací jsem napočítala cca 7. Hezké byly fyziologické obrázky. Spíš nedoporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha První pomoc pro psy - Vše, co potřebujete vědět v nouzi v seznamech

v Právě čtených1x

psi péče o zdraví první pomoc

2021  0%První pomoc pro kočky - Vše, co potřebujete vědět v nouzi
2021  70%První pomoc pro psy - Vše, co potřebujete vědět v nouzi