První polibek přehled

První polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337275/bmid_prvni-polibek-1KK-337275.jpg 3 6 6

Soukromý detektiv Frankie Pareská má konečně vyhlídku na slušnou zakázku. Solventní advokát z Chicaga ji požádá o vypátrání jistého muže, který před lety opakovaně trávíval dovolenou na malém ostrově u pobřeží Floridy, kde Frankie žije. Bohužel okolnosti ji přinutí požádat o spolupráci notorického sukničkáře a svou tajnou první lásku v jedné osobě - Simona Hunta. Zatímco Frankie je z úkolu v sedmém nebi, Simon vycítil příležitost slušně se na jejím "kšeftu" nabalit. Když se kolem ní proto neustále ochomýtá, odhalí nejedno její sladké tajemství.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize První polibek. Přihlašte se a napište ho.

Kudík
25.02.2024 3 z 5

Frankie Pareská není pouze soukromý detektiv, ale také si přivydělává (když nemá zrovna případ) taxikařením a v nejhorších časech podnikala rybářské výlety. Jeden takový výlet se nehezky zvrhnul. Simon Hunt je bratr její nejlepší kamarádky, kterého zná od svého dětství. V jejich rodině bezmála vyrostla, poté co z její zůstala pouze babička. Na autorku jsem narazila nedávno a líbí se mi, že i přes žánr, který píše, tak nenechává postavy ploché. Toto dílko je ale trošku jako na houpačce, chvilku nadprůměr, zhoupnutí a je to na druhé straně.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha První polibek v seznamech

Suzanne Brockmann