Průvodce kulturním děním a životním stylem v českých zemích 1948–1967 (Svazek II.) přehled

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486875/bmid_pruvodce-kulturnim-denim-a-zivotnim-46x-486875.jpg 4 1 1

Studie vývoje kulturního dění a životního stylu se skládá ze tří částí. Dílo představuje nové pojetí problematiky i v mezinárodním kontextu. Od podobných lexikálních prací se liší především snahou o jasné časové zařazení a o podloženost na základě dobových pramenů. Autoři zde mapují členitou oblast kultury a životního stylu v padesátých a šedesátých letech pomocí dobových pojmů a výrazů, prostřednictvím hesel a sond do oblastí každodenního života tehdejšího Československa.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Průvodce kulturním děním a životním stylem v českých zemích 1948–1967 (Svazek II.). Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Průvodce kulturním děním a životním stylem v českých zemích 1948–1967 (Svazek II.) v seznamech

Autoři knihy

Martin Franc