Proti své vůli přehled

Proti své vůli https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/88642/mid_proti-sve-vuli-8Rm-88642.jpg 4 25 25

Je to příběh dvou kamarádek, Jany a Hedviky, které právě dodělaly školu, a chystají s za pečlivě vydělané peníze na dovolenou. Jenže život m§že mít i své stinné stránky, které ve své maldické zaslepenosti vůbec nebereme na zřetel nebo se je snažímě přehlížet. Ta dovolená see však nesplnila. Místo tohoi díky, své zaslepené důvěřivosti se nakonec staly oběťmi obchodu s prostitucí. Jak se s celou záležitostí vypořádaly a co všechno je to stálo, se dozvíte až v samotném příběhu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Proti své vůli. Přihlašte se a napište ho.

Elka252
05.02.2021 4 z 5

Drsná kniha která rozhodně nepotěší romantiky protože tady žádnou slaďárnu nenajdete.

Zlatinka.Emilly
11.12.2018 4 z 5

(SPOILER) Jak málo stačí k tomu, aby se váš život obrátil vzhůru nohama. Jana a Hedvika, měly by být vzhledem ke svému věku už rozumné, za své špatné rozhodnutí draze zaplatily. No ano, obě už byly dospělé, ale když si sedaly do auta úplně cizímu chlápkovi, to je ani nenapadlo někomu říct o tom, kam jedou? Kam a hlavně s kým? Zkušenost, kterou si musely obě projít dovedla Janu k přemýšlení a Hedviku do hrobu.

Pavouček2
23.01.2015 5 z 5

Každá holka by si jí měla přečíst, je to drsný, ale naštěstí s dobrým koncem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Proti své vůli v seznamech

v Právě čtených1x

Autorovy knížky