Projekt Berserkr přehled

Projekt Berserkr
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452369/bmid_projekt-berserkr-lAU-452369.jpg 4 71 71

Všechno na Mars - Oggerd série

Přepracované vydání Druhá polovina třiadvacátého století, dvě stě let po Apokalypse. Gowery se po deseti letech válek, bojů a dobrodružství vrátil domů do Prahy, aby se usadil a trochu si odpočinul. Někdo však potřebuje jeho pomoc a Gowery, jak už je v jeho povaze, nedokáže odmítnout. Pátrání po zmizelé dívence ho zavede do pražských luxusních čtvrtí i k divokým kmenům v pustinách. Krok za krokem se blíží k odhalení tajemství Projektu Berserkr.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Projekt Berserkr. Přihlašte se a napište ho.

zbuy
19.08.2022 5 z 5

Jedna z prvních knih od Šlechty, kterou jsem četl a zcela mě uchvátila. Výborný příběh, odehrávající se po apokalypse v českém prostředí.

buster21
07.03.2021 4 z 5

Co k tomu napisat .. mam z oggerdovho cyklu touto knihou precitane vsetko .. a musim povedat, ze je to na moj vkus celkom fajne citanie, mam rad tento typ knih, mam rad post apokalypticke scifi, mam rad Šlechtov sposob pisania .... Tato knizocka zapadla v podstate uz do ery post oggerd, ale rozpravanie "pjenkhafky" Finka je prijemne a ako vzdy ma spad .. je to sice trosicku predvidatelne a trosicku zjednodusene a chyba Halik s Oggiem .. ten Halik asi viac .. mam rad toho vedatora a preto si toto dielko zasluzi podla mna, takych sviezich 3 a pol *, neni kazdy den nedela, ale zas to vidim aj tak, ze si cely cyklus precitam asi cely este raz .. (: teda ked uz nebudem mat do coho pichnut

Luigi1
25.08.2020 5 z 5

Rychle mi čas utekl při čtení této krásně napsané knihy.Po zabití děvčete majora Pěnkavy Gowery to mělo tu správnou šťávu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Projekt Berserkr v seznamech

v dalších seznamech1x