Kuchařka mladých svišťů přehled

Kuchařka mladých svišťů https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497042/bmid_kucharka-mladych-svistu-jDU-497042.jpg 4 10 10

Dej se do vaření s kamarády s Kačerova! Nezní „Planoucí láska housera Gusty“ zajímavě? A co „Donaldovi skořicoví šneci“? Zalistuj v knížce a objevíš celou řadu lákavých receptů na báječné pochoutky. Naučíš se vařit a péct podle Daisy, Bubíka, Dulíka a Kulíka a ostatních z Kačerova – a neměj strach, nic nemůžeš zkazit, názorné obrázky tě povedou krok za krokem všemi úskalími kuchařského umění.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kuchařka mladých svišťů. Přihlašte se a napište ho.

Briv
22.01.2023 5 z 5

Tak k této kuchařce mám velmi osobní vztah - dostala jsem ji za nejlepší prospěch na konci roku na ZŠ a byla to moje první kuchařka. Ráda jsem z ní zkoušela recepty, myslím, že na všechny ale nedošlo. Bohužel po stěhování už ji nemůžu najít.
Možná, že dnes už jsou dětské kuchařky o něčem jiném, ale ta pro mě byla nejlepší i proto, že jsem milovala mladé sviště a ostatní :)

Daněla
17.02.2021 2 z 5

Kniha obsahuje sice zajímavé recepty, ale trochu chaoticky uspořádané. Některé by na sebe měly navazovat, ale jsou od sebe příliš daleko. Nicméně pro inspiraci s dětmi splní účel.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kuchařka mladých svišťů v seznamech

Kačer Donald

Walt Disney