Psi z Rigy přehled

Psi z Rigy https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216147/mid_psi-z-rigy-216147.jpg 4 449 449

Je zima roku 1991. Tým komisaře Kurta Wallandera řeší nový případ: ke švédskému pobřeží připlul člun, v němž byly nalezeny dvě mrtvoly, přimrzlé k sobě v hrůzostrašném objetí. Mrtví muži byli východoevropští zločinci a oběti mafie. Události však naberou hrozivý obrat poté, co...

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Host

Hundarna i Riga , 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Psi z Rigy. Přihlašte se a napište ho.

kahuda01
20.05.2024 5 z 5

Excelentní kousek! Ocitl jsem se v totalitním Lotyšsku, přímo jsem cítil kouř ze silných cigaret obou plukovníků, autor mistrně vylíčil strach a šeď života v komunistickém východním bloku, a i jako detektivka to bylo super.

mila2411
30.10.2023 5 z 5

Dvojka. Určitě přeskočila jedničku a mě se to MOC líbilo. Severské prostředí, zimu a temno HM prostě umí. Výborný námět a zajímavý popis vyšetřování od ničeho k něčemu. Těším se na další díl(y).

rafan65
07.09.2023 4 z 5

Druhý případ komisaře Wallandera je opět noblesní čtení plné napětí a zvratů. Znovu se roztáčí kolotoč intrik a boje o holý život. Kniha mě opravdu hodně bavila, poutavé vyprávění příběhu je uvěřitelné a docela mrazivé čtení. V této série budu určitě pokračovat.

Knižní novinky (16. - 23. 11.)

16.11.2013

Kniha Psi z Rigy v seznamech