Princezny - Princezna na hrášku přehled

Princezny - Princezna na hrášku
https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/9299/princezny-princezna-na-hrasku-9299.jpg 4 4 4

Kolekce šesti bohatě barevně ilustrovaných pohádek, z nichž každá vypráví nesmrtelný příběh jedné slavné a krásné princezny, který zaujme nejen děti, ale jistě potěší i dospělé. Kolekce obsahuje pohádky Sněhurka, Popelka, Šípková Růženka, Kráska a zvíře, Princezna na hrášku a Malá mořská víla. Každá z pohádek je prodejná samostatně.... celý text

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Sun

Princesa y el guisante

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Princezny - Princezna na hrášku. Přihlašte se a napište ho.

TaLu
07.06.2022 4 z 5

Záměrně zvyšuji hodnocení této knížce, protože u nás v knihovně je velmi oblíbená. Určitě za to mohou hlavně ilustrace a krásný měkký přebal.
A samotný text?
Určitě je lepší ta varianta, že se promoklá dívka nevyspala kvůli cestou unavenému tělu, než kvůli hrášku. Malé dívenky (i ty přestárlé) by měly věřit, že na ně čeká princ a jsme v jeho očích těmi pravými princeznami.

EvikU.
03.02.2021 4 z 5

Jednoduchá pohádka, která má na každé stránce krásné obrázky prince a princezny. Psaného textu je málo, ale přesto pohádku pochopí už i malé holčičky. A krásný růžový obal je přesně to dokonalé v očích našich malých princezen. :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Princezny - Princezna na hrášku v seznamech

Carmen Guerra