Princezna se zlatou hvězdou na čele přehled

Princezna se zlatou hvězdou na čele https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/315845/bmid_princezna-se-zlatou-hvezdou-na-cele-Ax7-315845.jpg 4 75 75

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Princezna se zlatou hvězdou na čele. Přihlašte se a napište ho.

Naďa2411
01.03.2024 4 z 5

Moje nejoblíbenější zfilmovaná pohádka, která byla natočena na motivy této povídky. Byla jsem velmi překvapená, jak se v aknize liší některé postavy. Hlavním rozdílem je ....ne nebudu prozrazovat. A protože si takovýto vztah neumím představit a zamrzelo mne, že má oblíbená spisovatelka o něm v této pohádce píše, musím ubrat z celkového počtu hodnocení.

Hakate
04.09.2022 5 z 5

Pohádky od Boženy Němcové mám velmi ráda. V mé knihovničce měly čestné místo v několika vydání. A toto bylo jedno z nich.
Krásná pohádka.

ddkk
04.05.2022 4 z 5

Z téhle knihy je jasné, kde u nás vzaly všechny ty notoricky známé pohádky svůj původ. Ano, v různých variantách a úpravách se vracejí a je dobře, že je děti pořád ještě znají, je to kus našeho kulturního dědictví...

Tohle vydání jsem četla kdysi dávno svým dětem a už tehdy jsem jim leccos musela trochu upravit, aby to bylo jazykově pochopitelné. Moc nám to nevadilo a doufám, že ani v další generaci posluchačů, při troše invence čtenáře, pohádky BN neztratí své kouzlo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Princezna se zlatou hvězdou na čele v seznamech