Příliš blízké setkání přehled

Příliš blízké setkání
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/116051/bmid_prilis-blizke-setkani-mTF-116051.png 4 87 87

O mimozemské rase Hunů lidé věděli jen jedno: komunikace s nimi probíhá skrze válečné lodě – Hunové totiž útočili na každého, kdo se přiblížil k jejich území. Komandér-poručík Vivian Evansová to moc neřešila, jako nový taktický důstojník na lehkém křižníku Ardent měla plno vlastních problémů. Všechno se ale od základů změnilo, když Ardent dostal rozkaz vydat se na mateřskou planetu Hunů, aby se pokusil s agresivními mimozemšťany navázat přátelský dialog.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Příliš blízké setkání. Přihlašte se a napište ho.

Jiruka Kareru
28.06.2023 5 z 5

Zajímavé pokračování série. Konečně jsme se dozvěděli něco více o Hunech.

Sitth
03.08.2021 3 z 5

Krátké navázání, skoro by se dalo říct obsáhlejší povídka, volně navazující na události prvního dílu. Pro mě o fous lepší než jednička, příběh není zbytečně nafouknutý, aby čtenář dostal tlustší knihu a díky tomu děj pěkně odsýpá. Sice mi trošičku nesedí podoba Hunů, ale na druhou stranu, proč ne, aspoň jsem byl překvapen a není to nějaký klišé "bubák"
Dávám 4/6 a hledám 3.díl.

enymey
15.07.2021 5 z 5

Za mě naprosto dokonalé. Mr. Kotouč se stává mým novým oblíbeným zástupcem military / space opera žánru. Rozhodně si koupím další díly ze sektoru Hirano. Příběh měl pěkný spád, zejména ke konci mě přiměl zůstat vzhůru dlouho do noci. Přesně to od knihy chci.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

2008 - Cena Karla Čapka (cena fandomu - Mlok) (Novela)

Kniha Příliš blízké setkání v seznamech

v dalších seznamech1x