Přijeď ochutnat přehled

Přijeď ochutnat https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/71686/prijed-ochutnat-71686.jpg 4 49 49

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Přijeď ochutnat. Přihlašte se a napište ho.

ujira
08.03.2022 5 z 5

Osobité, hutné, dobře vyprávěné povídky.

Česneksmedem
02.02.2022 3 z 5

Někdy jablko ze stromu vůbec nespadne. V tomto případě s tím ale nebyl problém, právě naopak. Spisovateli Janu Procházkovi a jeho manželce se narodila budoucí spisovatelka dětské literatury Iva Procházková a tři roky před ní spisovatelka recenzované knihy Lenka Procházková. Výše uvedená kniha je souborem jedenácti (jak je uvedeno v tiráži) milostných a erotických povídek. Dle mého subjektivního názoru je opravdu erotická pouze jedna (Dvě věty z dialogu). Z celé knihy mám dojem, že paní spisovatelka má asi smůlu na partnery, protože chlapi jsou buď nevěrní, ňoumové nebo fest chlastají. A dojde i na facky.

ivetule
29.09.2019 3 z 5

Povídkovou knihu jsem si vzala do ruky jako odychovku po dlouhém románu. Příběhy jsou krátké, ale i tak plné. Přečteno za pár hodin. Milostné příběhy s trochou erotiky z dob, kdy psaní o intimnostech bylo odvážné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Přijeď ochutnat v seznamech

v Právě čtených1x