Příběhy tety Bašky: Už budeme hodní přehled

Příběhy tety Bašky: Už budeme hodní
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495698/bmid_pribehy-tety-basky-uz-budeme-hodni-F35-495698.jpg 5 4 4

Poučné příběhy o neposedných, hlučných či nepořádných dětech, které zažívají různé věci. Děvčátko s novými šaty si je při malování zacáká. Chlapec při hře kopané běží za zatoulaným míčem přes silnici. Jak se těmto nepříjemným věcem vyhnout a jak si s nimi poradit, když už se stanou, to všem malým nezbedníkům radí teta Baška, která jejich osudy zná z vyprávění.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Příběhy tety Bašky: Už budeme hodní. Přihlašte se a napište ho.

Renava
12.04.2012 5 z 5

Povedala by som, že rovnako ako "Rozprávky pre neposlušné deti a ich starostlivých rodičov" od Tarageľa a Danglára,nezaradila by som knihu do kategórie "LEN" pre deti. Tento druh humoru so stopercentnou účinnosťou rozosmeje dospelých (môžno skôr ako deti), rovnako ako spomínaná Tarageľova kniha (ktorú inak vrelo odporúčam!!!). Kto inklinuje k vtipným knihám s rádoby poučnou pointou (v tomto prípade na tému ako prinútiť nepoučiteľných malých tvrdohlavcov k poslušnosti), určite mi dá za pravdu. Ja sa na tom bavím permanentne :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Příběhy tety Bašky: Už budeme hodní v seznamech

2001  0%Inšpirácie pre šikovné ruky