Medvedík Paddington přehled

Medvedík Paddington https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/230228/mid_medvedik-paddington-230228.jpg 4 97 97

Medvedík Paddington z Čiernočierneho Peru patrí k tým medveďom, ktorým sa vždy čosi prihodí. Po dlhej ceste si v rušnom Londýne nájde novú rodinu Brownovcov a život všetkých sa razom zmení. Keď je totiž Paddington nablízku, aj tie najobyčajnejšie veci sa stanú veľkým dobrodružstvom. Úsmevné príhody neskúseného medvedíka od oceňovaného autora Michaela Bonda.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

A Bear Called Paddington , 1958

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Medvedík Paddington. Přihlašte se a napište ho.

Kristulda
24.04.2024 4 z 5

Kniha se nám moc líbila, známé medvídka z televize. Dcerce 6 let jen chyběly obrázky barevné.

MiraRunaway
29.09.2023 5 z 5

(SPOILER) Příběhy nešikovného medvídka Paddingtona se nám líbili. Dojemný byl moment kdy Fouskovi našli medvídka na nádraží a odvedli si jej domů. Nejlepší byla scéna s vpádem do výlohy.

Akvabela
21.09.2023 4 z 5

(SPOILER) Dětem 5 a 8 se kniha moc líbila. Nejvice poslední kapitola - Paddington kouzelníkem. Výjmečně byli s výběrem knihy spokojení oba. A chtějí, abych v knihovně zapůjčila i pokračování. Já dosud znala jen filmy a byla jsem překvapená jak milá je to knížka a že v ní vůbec není zahrnuto "zlo" jako ve filmech.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Medvedík Paddington v seznamech

v Právě čtených3x