Příběhy kruhového stolu přehled

Příběhy kruhového stolu https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66563/bmid_pribehy-kruhoveho-stolu-MFM-66563.jpg 4 68 68

Volné zpracování pověstí o legendárním králi Artušovi, jeho rytířích Kruhového stolu, královně Gueneveře a dalších přibližuje mládeži významnou součást středověké literatury.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Příběhy kruhového stolu. Přihlašte se a napište ho.

Broukodrak
16.11.2022 4 z 5

Bylo to velice čtivé, nelíbily se mi ilustrace, klidně by se to bez nich mohlo obejít. Líbilo se mi, jak bylo pro ty rytíře důležité být ctnostný (ale ne u všech...). Někdy si chci přečíst původní verzi.

IreneP
01.04.2022 3 z 5

Poslouchala jsem jako audioknihu a jsem spokojená. Dostala jsem docela slušný náhled legendy o králi Artušovi a jeho rytířích a konečně se v nich víc orientuji.

Bája89
28.12.2021 2 z 5

Všichni známe legendu o králi Artušovi, ale tohle bylo trošku jiné. Často velmi špatně stravitelné protože to přeci známe a bylo to trošku jinak nebo ne? Poslouchala jsem jako audioknihu a byla jsem z toho poněkud rozpačitá. Nemůžu říct, že by se mi to vysloveně nelíbilo, ale taky nemůžu říct, že by se mi to líbilo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Příběhy kruhového stolu v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x