Příběhy impéria: Morganina pomsta přehled

Příběhy impéria: Morganina pomsta https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454841/bmid_pribehy-imperia-morganina-pomsta-wnF-454841.jpg 3 5 5

Napínavý steampunkový komiks z magického světa Příběhů Impéria přináší strhující příběh, ve kterém se viktoriánský svět prolíná s magií a artušovskými legendami. Když je mladý diplomat William Corrigan vyslán do Férie, aby urovnal drobné roztržky na hranicích s Anglií, netuší, že jej čeká největší dobrodružství jeho života, v němž ožijí dávné legendy a povstanou noví hrdinové. Rudý drak unikne ze svého prastarého vězení a hrozí proměnit Londýn v obrovské spáleniště. Bude město zachráněno? Nalezne William v boji nečekané spojence? Připravte se na zuřivou bitvu, v níž se zoufalá snaha o záchranu domova a životů postaví krvavé touze po moci! Na více než 180 stranách najdete dobrodružství, intriky, napětí i akci. Jako bonus získáte ke komiksu mapu Férie a pokud zvolíte limitovanou edici s autorskou kresbou a podpisem, budete mít jedinečný kousek, který v celém viktoriánském světě nikdo jiný nemá! Morganina pomsta je v pořadí druhým komiksem ze světa Příběhů Impéria a pouze zlehka (jako pára) navazuje na první komiks Vzpoura automatonů.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Příběhy impéria: Morganina pomsta. Přihlašte se a napište ho.

Arkagas
10.02.2023 4 z 5

Jedno velké wau! Po dlouhé době se mi do rukou dostal fantasy komiks z rukou českých autorů, který propojuje fantasy svět plný elfů, draků a legendy o Merlinovi s viktoriánskou Anglií, kdy je možné mezi oběma světy projít pomocí portálu. Příběh dává smysl, není zmatený a kresba je naprosto nádherná. Dlouho jsem v rukou neměla něco, u čeho je cítit každý tah pastelkou a co nebudete chtít odložit.
Zcel náhodně jsem na něj narazila v knihovně a díky za to. Tohle můžu jen a jen doporučit, protože jinak jsem neměla vůbec potuchy o tom, že něco takového u nás vzniklo.

Moje hodnocení: 9/10

Gwilwilethiel
28.12.2020 5 z 5

Překrásně nakreslený komiks s kouzelným a poutavým dějem :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Příběhy impéria: Morganina pomsta v seznamech