Tajemné příběhy Čtyřlístku: 1997 přehled

Tajemné příběhy Čtyřlístku: 1997
https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220637/bmid_tajemne-pribehy-ctyrlistku-1997-86z-220637.jpg 5 38 38

Příběhy Čtyřlístku série

Velká kniha příběhů Čtyřlístků z roku 1997. Třináctá souborná kniha se tentokrát jmenuje Tajemné příběhy Čtyřlístku, a jak už název říká, setkáte se v ní s příběhy opravdu neobyčejnými. Tak například málokdo z vás slyšel o tajemných tvorečcích Čivižnících, o nezvyklém způsobu, jak dosáhnout mistrovství v krasobruslení, nebo o podzemí starého opatství, ve kterém ubozí zakuklenci dolují zlato, o setkání s pověstným Bludným Holanďanem, vodníkem nebo čerty…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemné příběhy Čtyřlístku: 1997. Přihlašte se a napište ho.

Isew
27.12.2022 5 z 5

Tento ročník je vážně velmi dobrý. Není zde ani jeden špatný příběh, což se ne vždy povedlo.
Oblíbené příběhy: tady je těžké vybrat, klidně bych mohla napsat všechny, ale nejpovedenější asi Orlí pera, Klášterní tajemství, Starý mlýn

jirka9453
20.05.2020 5 z 5

Tohle už se bez slzičky v oku neobešlo - v tomto svazku začínají ty příběhy, které už jsem si sbíral já sám. Nostalgie ve velkém stylu, za pět hvězd!

martas006
27.08.2017 5 z 5

Na těchto příbězích jsem ulítávala jako malá. Jsou moc pěkné. Hodlám si pořídit celou sérii.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

2014 - Český bestseller (Komiksy)

Kniha Tajemné příběhy Čtyřlístku: 1997 v seznamech

Čtyřlístek