Slavné příběhy Čtyřlístku: 1971-1974 přehled

Slavné příběhy Čtyřlístku: 1971-1974 https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/10165/bmid_slavne-pribehy-ctyrlistku-1971-1974-uQJ-10165.jpg 5 92 92

Příběhy Čtyřlístku série

Souborné vydání příběhů Čtyřlístku z let 1971 až 1974. Obsah: Dáma s krokodýlem Ocelový oř Ztraceni v podzemí Ukradený vynález Červený pradědeček Ananas Ďábelská jízda Zlatá hokejka Mezi dravou zvěří Poklad starého opata Muž přes palubu Veselo je na pouti - scénář Petr Karmín Za tygří kůží - scénář Petr Karmín Záhada obrazovky Rytíř a hradní paní Boj o zlato Bukanýři na Blaťáku Pod velkým totemem Přistání v divočině Honba za Orlíkem O zlatého kanára Tajemství věčného vejce Záhada bílého koně... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Slavné příběhy Čtyřlístku: 1971-1974. Přihlašte se a napište ho.

Norri
30.08.2023 4 z 5

Z dětství si pamatuji jen pár příběhů z této knihy. Některé jsou vtipné, některé jsou děsně naivní a u některých jsem si říkal, že dneska by se to snad už ve Čtyřlístku ani objevit nemohlo. Celkově je to ale nostalgie jako kráva. Šestá kniha se mi asi líbila o chlup více, ale i tak dám stejné hodnocení. Zcela neobjektivně a s respektem k věku. Vždyť ty příběhy jsou starší než ja

Criosphinxx
28.02.2023 3 z 5

Oproti prvnímu soubornému vydání jsou tu příběhy zajímavější, zábavnější a jde znát, že tu už začíná být i pan Němeček vykreslenější!

Sheryk Holmepes je skvělý! Takovou referenci jsem tu snad ani nečekal a já jen doufám, že tahle postava tam ještě v dalších dílech bude:)!

horalkaH
24.09.2022 5 z 5

Čtyřlístek je nejlepší kniha na světě. Opět asi po padesáté jsem přečetla další díl čtyřlístku.
Úžasné, úžasné, úžasné...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Slavné příběhy Čtyřlístku: 1971-1974 v seznamech

v Právě čtených1x