Příběh opravdové vášně přehled

Příběh opravdové vášně https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220180/bmid_pribeh-opravdove-vasne-t11-220180.jpg 4 103 103

BLANKA MILFAITOVÁ byla obyčejná holka: chodila do práce, která ji nebavila, žila ve vztazích, které ji nenaplňovaly, a pochybovala o tom, jestli tohle je ten skutečný život. Jednoho den si řekla, že ne. Opustila práci v kanceláři, ukončila nefunkční vztah a z velkého města se přestěhovala na Šumavu, kde začala vařit marmelády. Poctivost v práci a upřímnost k sobě samé ji posunuly o světlené roky dopředu. Dnes je držitelkou několika ocenění za nejlepší marmeládu na světě a šťastnou matkou dcery Elišky. Kniha Příběh opravdové vášně představuje ohlédnutí nejen za roční marmeládovou expedicí, kdy s obytným vozem projela celou Evropu a kus Afriky a vařila marmelády na nejrůznějších místech starého kontinentu, ale nabízí také příběh o hledání sebe sama. Obsáhlá publikace plná autorčiných snímků, receptů na marmelády i lokální jídla, přináší i životní příběh Blanky Milfaitové, který dokáže motivovat čtenáře k tomu, aby se pustili do toho, po čem touží ze všeho nejvíc…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Příběh opravdové vášně. Přihlašte se a napište ho.

esfinge
28.12.2023 4 z 5

Cestopisy mám vseobecne moc ráda. Vždy je vyprávění originální, neboť každý zažívá na cestách něco jiného.
K této knize jsem se dostala úplně náhodou, když mi ji sousedka půjčila kvůli receptu na pomerančovou marmeladu:). No a mě zaujal nejen ten recept. Začetla jsem se a kniha mě bavila. Ano, vyprávění je trošku egoisticke a dosti často kritické, ale mě se to líbilo a Blance fandím.

pichova.veru
16.02.2023 1 z 5

Jedna hvezdicka pouze za par zajímavých receptu

ferdada
17.08.2021

Knihu jsem si koupila proto, že mě zaujala reklama na ni, těšila jsem se. Tuto recenzi píši s velkým odstupem. A to je dobře. Protože to mi umožní nebýt hnusná. Spíš shovívavá. A vlastně vidím, že ani to nejde. Když se zamýšlím, i ta chtěná shovívavost jde do kopru. Zakomplexovaná negativní ukřivděná paní Blanka... A já jí to nevěřím. I když bych vlastně chtěla. Něco tu páchne. Nějaký záměr. A říkám si, pryč od toho všeho. Šup s knihou do knihobudky, ať soudí ostatní a já se jdu očistit. Brr.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Příběh opravdové vášně v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech4x

cestopisy osudy žen marmelády a džemy podle skutečných událostí

Blanka Milfaitová
česká, 1977