Příběh o dvou ještěřičkách a slunci přehled

Příběh o dvou ještěřičkách a slunci https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/523643/bmid_pribeh-o-dvou-jesterickach-a-slunci-651ab06fa92f9.jpg 5 8 8

Knížka o sourozencích a lásce mámy k dětem vypráví příběh o dvou ještěřičkách, který pocítíte až v duši. Inspiruje děti podívat se do svého srdíčka, pojmenovat vlastní pocity, pochopit je a přijmout. A tak poznat sebe samé. Bratr a sestra, Lolo a Lili, si myslí, že sluníčka, které velmi milují, mají málo. Přemýšlejí nad tím, jestli se sluníčko vrátí, když se na chvíli ztratí za mraky, a na koho vlastně svítí víc. Vydají se na výlet, aby našli místo, kde slunce svítí nejvíc. Objeví však něco velmi důležitého. Nakladatelská anotace.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Příběh o dvou ještěřičkách a slunci. Přihlašte se a napište ho.

Zmiu
02.10.2023 3 z 5

Výtvarně zajímavá knížka, myslela jsem si, že bude o podzimu, a ona je o emocích. Vyprávění na někoho může působit dobře, za mě spíš průměr. Ale je to pro malé děti, takže kdo ví, jak to funguje. :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Příběh o dvou ještěřičkách a slunci v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x