Priateľ lesa přehled

Priateľ lesa
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/254508/mid_priatel-lesa-254508.jpg 5 41 41

Chceš sa naučiť spoznávať hmyz, stromy, vytýčiť si trasu výletu a predpovedať počasie? Chceš vedieť, ako si možno pripraviť prístrešok alebo plť, pripraviť mäso na ražni, urobiť zbierka kameňov, zhotoviť pekný lampión? Chceš sa naučiť zbierať huby či lesné plodiny, pozorovať hviezdy, chovať žubrienky, ľahko sa pohybovať po hlbokom snehu? Ak áno, potom je táto knižka napísaná práve pre teba a určite sa stane tvojím nerozlučným priateľom.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Osveta (Martin)

Copain des bois (Le guide des petits trappeurs) , 1987

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Priateľ lesa. Přihlašte se a napište ho.

Cojekomupotom
13.02.2023 5 z 5

Srdcovka. Přésně.

GRUMcz
07.03.2020 5 z 5

Když jsem byl dítě, tak jsem ti knížku tahal snad všude. Do lesa, na zahradu, na chatu ... Spoustu věcí jsem sice nepochopil hned a došly mi, až jsem tu kniho otevřel po sté zkusil to po sté první a právě tady vidím největší přínos knihy.
Dnes mám web o zálesáctví a spoustu rad a zkušeností, co předávám lidem mám v základu z této knihy :)
Určitě doporučuju alespoň mrknout, případně pořídit pro děti. Sic pravda, je to již trošku neaktuální, co se vybavení týče, ale myslím, že do začátku to dětem je naprosto jedno :)

DarthSoren
14.05.2018 4 z 5

Jedna z najlepších náučných kníh môjho detstva. Práve dnes som ju asi po desiatich rokoch našiel v skrini a zo sentimentu som v nej zalistoval. Okamžite sa mi vybavili krásne spomienky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Priateľ lesa v seznamech

v dalších seznamech2x