Přežít s vlky přehled

Přežít s vlky
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145205/prezit-s-vlky-145205.jpg 4 121 121

Příběh sedmileté židovské dívenky, která se sama uprostřed zuřící války vydá z Belgie směrem na východ, kam Němci odvezli její rodiče. Obrovské útrapy, jaké na neuvěřitelné cestě prodělá, ji poznamenají na celý život. V nejtěžších chvílích jí pomáhají přežít vlci, naproti tomu setkání s lidmi jí vždy přinese pouze stres, bolest a zklamání. Nezvyklý a mimořádně působivý pohled na válku očima dítěte, které všechno intenzivně prožívá, ale nic plně nechápe, dokázala autorka ztvárnit tak přesvědčivě jen proto, že ho zakusila osobně.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Alpress

Survivre avec les Loups , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Přežít s vlky. Přihlašte se a napište ho.

Renike
22.02.2024 5 z 5

Kniha mi připomněla další nedávno přečtené knihy: Srdce smečky od Bobbie Pyron a Mala a její kočka od Mala Kacenberg. Smutné, dojemné a za 5*.
Dodatek: o víkendu se podívám i na film

Janadvorackova
24.09.2022 4 z 5

Páni :).
Smutný příběh děvčete, které odvážně projde Evropou během války. Hledá rodiče, je svědkem věcí, které by nikdo vidět nechtěl. A zažije mnohdy zvláštní situace, které z ní udělají "vlčici."

Arev122
21.09.2022 4 z 5

Románově zpracovaný příběh malé židovské dívenky, která v době války hledá své rodiče. Děj mě vtáhl do děje, byl napínavý, i když trochu neuvěřitelný.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Přežít s vlky v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech2x