Přežít přehled

Přežít https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/3846/prezit-3846.jpg 3 180 180

Přežít! série

Další z knížek od oblíbené autorky Jacqueline Wilsonové je určena pro mladší čtenáře, a podržte se – tentokrát i pro kluky! V nabídce dětského sportovního tábora slibovali horolezectví, slaňování, jízdu v kanoích i bláznivý kyblíkový závod, zkrátka samou akční zábavu. Co se týče Tima, je tu jediný problém: strašně nerad sportuje… Podaří se mu přežít hororový týden absolutně nabitý závoděním všeho druhu? A může vůbec zvítězit jeho družstvo, Tygři? Jedna věc je jistá – zázraky se dějí a každý se tu dočká nějakého překvapení! ... celý text

Humor Pro děti a mládež
Vydáno: , BB art

Cliffhanger , 1996

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Přežít. Přihlašte se a napište ho.

haki34
23.12.2022 4 z 5

ze zrušené knihovny..milá jednohubka, pro dospěláka na půlhoďku čtení..o tom, jak skorooutsider Tim jel na tábor, a jak si tam nakonec poradil...takový povzbuzovák, tímový duch, kamarádství, soupeření, nějaký ten malý "hajzlík", táborová atmosféra, chápaví vedoucí..přesně tak, jak by to mělo být ;)
škoda jen té stručnosti, týden tábora (tak to aspoň podle textu vypadalo) utekl velmi rychle. Umím si představit více rozvinuté, takto byl děj hodně stručný, pár vět, formou pro menší a mladší, obsahem pro větší děti.
Každopádně poctivých 3,5*, kloním se k vyššímu, už jen pro ten obsah, pointu a táborového ducha :)

Štěpinambura
17.11.2021 3 z 5

(SPOILER) Kniha byla sice krátká, ale nejspíše mi unikla pojinta. Shrnutí: Tim nehce na tábor. Tima ostatní děti moc nemusí. Tim zachrání panenku. Tima mají děti radši. Tim vyhraje závod i když má rozbité koleno. Tima mají děti rádi. Konec. Závěr hezký a celkový příběh moc milý, ale ta pointa mi tam opravdu chyběla-

lily_maleckova
03.07.2021 3 z 5

Tato kniha je pro mě hroznou nostalgií, protože si pamatuju, že nám ji četla naše paní třídní učitelka asi ve druhé třídě na základní škole ️ kniha byla pěkná, krátká, za mě jedna z těch slabších od autorky

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Přežít v seznamech

v dalších seznamech1x