Prezident Zeman: slova a činy přehled

Prezident Zeman: slova a činy https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376118/mid_prezident-zeman-slova-a-ciny-ABt-376118.png 4 3 3

Tento unikátní rozsáhlý dokumentační materiál mapuje výroky a skutky prvního českého prezidenta zvoleného v přímé volbě. Veškeré záznamy vycházejí z přímého zdrojování, přesných citací a doložitelných faktů a událostí. Dávají dohromady plastický obraz o tom, jak to na Hradě od roku 2013 do dnešních dnů vypadalo a vypadá.... celý text

Literatura faktu Biografie a memoáry Historie
Vydáno: ekniha , Noviny.cz

Prezident Zeman: slova a činy , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Prezident Zeman: slova a činy. Přihlašte se a napište ho.

rencovav
19.12.2020 4 z 5

Skvělá, trefná, pečlivě ozdrojovaná a velmi detailní e-kniha o Miloši Zemanovi v roli prezidenta České republiky. Jen škoda, že končí v listopadu, budu si pak muset přečíst i ty aktualizace. Už dlouho jsem se do něčeho takhle neponořila. Když vidíte takhle souhrnně události posledních pěti let, je to zajímavé i děsivé zároveň. Zajímavé i proto, že tehdy ve svých třinácti jsem se o volbu prezidenta zajímala jen tak letem světem, protože se o tom všude mluvilo, a děsivé, protože si dneska asi trochu lépe uvědomuji, co těchto pět let znamenalo, co se Zemanovi "podařilo" a co všechno se může s Českou republikou dít v dalších měsících a letech.

Česneksmedem
08.06.2019 4 z 5

Souhrn výroků a slibů našeho pana prezidenta z jeho první "pětiletky". Obrázek nechť si každý udělá sám, ale na chytání se za nos rozhodně nevěřím.

Šnek86
22.09.2018 3 z 5

Pěkně ucelený materiál, kde je vidět jakých svinstev je schopen rádoby prezident ČR.
Doporučil bych knihu všem jeho voličům, ať se chytí za nos.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Prezident Zeman: slova a činy v seznamech

2023  97%Tohle jsme chtěli: Prezident Zeman – slova a činy