Přehled středoškolské matematiky přehled

Přehled středoškolské matematiky
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518850/mid_prehled-stredoskolske-matematiky-znO-518850.png 5 14 14

Kniha neobsahuje pouze definice a věty ze středoškolské matematiky, ale pomocí několika set ilustrativních příkladů a tisíce dalších úloh chce studujícím umožnit dokonalé zvládnutí látky a správnou aplikaci matematických vzorců. Většina příkladů je řešená, u některých jsou pouze výsledky nebo návod k řešení. Přehled navazuje na středoškolské učebnice matematiky, ale nesleduje jejich rozdělení látky, nýbrž je utříděn podle jednotlivých matematických oborů.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Přehled středoškolské matematiky. Přihlašte se a napište ho.

georginaa
04.09.2022 5 z 5

Knihu jsem si koupila před maturitní zkouškou a dost mi pomohla. Dobré vysvětlení, výsledky a postup, je to dobrý pomocník pro ty, kdo tu matematiku má rád.

draka
24.07.2020 5 z 5

Občas si v ní něco připomínám. Kniha, která již sice nemá obal, ale přežila. Provázela mě při studiu a jsem autorovi za mnohé vděčný.
Vždy si vzpomenu na upozornění autora v předmluvě, abych se nedivil, že je to tak objemná kniha. Jestli chci tenčí, ať si vezmu Matematicko-fyzikální a chemické tabulky. A vůbec, předmluvu si nikdy nezapomenu přečíst. Umí namotivovat.

konicekbily
30.06.2016 5 z 5

Za posledních čtyřicet let jsme několikrát upravovali pohled na dějiny, ale na "Polákovi" není třeba měnit nic!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Přehled středoškolské matematiky v seznamech