Pre štipľavé lečo přehled

nehodnoceno
Pre štipľavé lečo
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533667/bmid_pre-stiplave-leco-65e79a73c507a.jpg 0 0 0

V knihe nájdete viac ako štyridsať básničiek, ktoré vynikajú hravosťou, originalitou a sú umocnené ilustráciami Adolfa Borna. Básne sú rozvrhnuté do jedného školského roku, ktorý sa vmestí do jedného dňa: dopoludnia prvý polrok, okolo obeda polročné prázdniny a popoludní druhý polrok. Básne sú plné otázok a detských odpovedí.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pre štipľavé lečo. Přihlašte se a napište ho.

simca9342
16.03.2024 5 z 5

"Z pravěku"

Sbírka vtipných básní navazující na Aprílovou školu. Napsaná na jakékoliv téma pro děti s ilustracemi od známého českého autora.

FMMMM
23.11.2022 odpad!

Je zajímavé, že 33 let po komunismu se ve školních osnovách objevují básnické „perly“ našich soudruhů, kteří ve svých dílech poručí větru dešti, díky moderní vědě našich soudruhů. Za mě neskutečná komunistická agitka, o které neměla být v učebnicích ani zmínka, natož o autorovi. Dušan Jasáně - Vlci z Vol Strýtu.

Čtenářka73
10.08.2022 5 z 5

Krásné, vtipné, nápadité verše. Spoustu si jich pamatuju ještě z dětství. Například básničku „Na Šumavě v hájí břízek zaběhl se pěkný řízek…“ dodnes odříkám zpaměti :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pre štipľavé lečo v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x