Pražská noc přehled

Pražská noc
https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82042/bmid_prazska-noc-je2-82042.jpg 3 19 19

Jonathan Allen, autor žijící na Kanárských ostrovech, vypráví příběh dvou vášnivých sběratelů starožitností, kteří jako dva přízraky bloudí světem, protože kdysi navzdory varování starého rabína použili magickou formuli z jedné staré knihy. V rudolfinské Praze poznávají slavné sbírky a také osud Rudolfa II., patrona umění. V jejich zvláštních a vzrušujících příhodách se prolíná budoucnost, minulost i přítomnost.... celý text

Literatura světová Historické romány
Vydáno: , Knižní klub

El sueňo de Praga , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pražská noc. Přihlašte se a napište ho.

Makaja
18.10.2022 3 z 5

Pro mě trochu zmatené, jisté kouzlo tomu upřít nelze, ale kdyby se nejednalo o Prahu a nám tedy známá místa a skutečnosti, tak nevím, jak bych se s tím popasovala. Za mě takové to "neurazí, nenadchne".

666Jitka
16.08.2021 4 z 5

Kniha o dvou přízracích sběratelů starožitností, které bloudí světem a při svém cestování časem do minulosti i budoucnosti zažijí spoustu vzrušujících příhod, mohou si vychutnat prohlídku slavných sbírek Rudolfa II., rudolfínské Prahy a stanou se svědky budování chrámu sv.Víta. Příběh se mi líbil a dobře se četl - člověk se k hlavním hrdinům připojí a nechá se v čase unášet s nimi.

milunka21
06.09.2015 2 z 5

Nejdriv jsem myslela ze prectu za jedno odpoledne a nakonec to ctu tri dny a ani jsem to nedocetla.Ta kniha mi prijde nudna a tezce me uspava.Normalne ctu vecer do pulnoci ale po pul hodine cteni sem zacla usinat

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pražská noc v seznamech

Rudolf II. Habsburský, 1552–1612